Z życia firmy

Nadjeżdża wakacyjny konkurs! W tym roku przygotowaliśmy dla Was coś specjalnego.

Wakacje w pełni, ale my nie mamy czasu na bierny odpoczynek. To samo proponujemy Tobie! Zespół Afterweb postanowił wyjść na przeciw wszystkim tym, którzy urlop kojarzą z błogim leniuchowaniem i brakiem aktywności. Pora na nieco ruchu! Zobacz, jakie nagrody czekają na zwycięzców i weź udział w ogólnopolskim konkursie, który organizujemy.

 • Masz dość wakacyjnego lenistwa?
 • Chcesz porobić coś fajnego, ale brakuje Ci pomysłu?

Jeśli tak, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia! Startujemy z wakacyjnym konkursem:

Co zrobić, żeby wygrać jedną z trzech nowoczesnych hulajnóg? Nic prostszego!
Wystarczy wyjść z domu, w ciekawy sposób pohulać nogą i uwiecznić to na zdjęciu.

Wybierzemy trzy naszym zdaniem najlepsze propozycje i nagrodzimy je:

 • I miejsce: Hulajnoga Elektryczna Motus Scooty 8.5
 • II miejsce: Hulajnoga Rekreacyjna Frenzy 205 Dual Brake
 • III miejsce: Hulajnoga Elektryczna Dziecięca Manta MES001K

To nie koniec dobrych wiadomości!

Konkurs trwa od 15.07 do 30.09.2019 r. , ale nie warto zwlekać z udziałem. Dzięki uprzejmości firmy Lime, na pierwszych 1500 Uczestników czekają kody zniżkowe na przejazdy hulajnogami elektrycznymi po Wrocławiu. Nic, tylko chwytać za aparat!

Zapraszamy do udziału wszystkich – niezależnie od wieku, kondycji i miejsca zamieszkania. Każdy może hulać nogą na wakacjach! Szczegóły konkursu są dostępne w Regulaminie:

/regulamin-konkursu-hulaj-noga-na-wakacjach.pdf

Plakat konkursowy w PDF można pobrać z podstrony:

/plakat-konkurs-wakacyjny.pdf

Opinie użytkowników

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...

Afterweb

Specjalista SEO

14 lat doświadczenia w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na najtrudniejsze frazy w Polsce. Właścicieli manager firmy Afterweb. Stale nadzoruje proces pozycjonowania stron wszystkich Klientów firmy.

13 komentarzy

 1. Muszę przyznać że nigdy nie odważyłam się na przejażdżkę hulajnogą elektryczną – może teraz będzie okazja :))) Zgłoszenie oczywiście wysłane, czekam na wyniki!

 2. Bardzo się ucieszyłam na wieść o tym konkursie, bo moje dzieciaki kochają wakacyjne aktywności. Niestety ich hulajnogi są już wysłużone i oczywiście nie są to elektryczne modele. Z przyjemnością weźmiemy udział w konkursie…

 3. Promowanie bycia aktywnym zawsze na czasie – super, że organizujecie taki konkurs. Nagrody też niczego sobie i może moja córka spróbuje swoich sił.

 4. Akurat moja rodzina w wakacje nie rozstaje się z hulajnogami. Jeździmy głównie po parkach, a właściwie to… hulamy.. Tym bardziej chętnie przygarniemy kolejną, ELEKTRYCZNĄ hulajnogę! Rekreacyjna też prezentuje się super. Zdjęcie konkursowe przesłane.

 5. Bierzemy udział razem z chłopakiem i oczywiście liczymy na główną nagrodę. 🙂 A to dlaczego, że od razu zakochaliśmy się w czerwonym modelu Motus Scooty 8.5 Na takiej hulajnodze można zdobywać świat!

 6. Polujemy na dziecięcą hulajnogę dla naszych synów Kuby i Krzysia. Wakacyjne hulanie nogą już uwieczniliśmy na zdjęciu, chociaż trudno było nam wybrać to jedno najlepsze. Z niecierpliwością oczekujemy wyników.

 7. ?? Hulajnogi to najlepszy środek transportu! Nie wyobrażam sobie nie wziąć udziału, brawo za pomysł i świetne nagrody!! Co ważne dla wszystkich uczestników. Darmowy przejazd hulajnogą wykorzystam jeszcze w tym tygodniu.

  1. Dziękujemy za zaproszenie wszystkich – niezależnie od wieku, kondycji i miejsca zamieszkania. Każdy może hulać nogą na wakacjach! „Jestem szalona” mówię Wam…w marzeniach o hulajnodze trwam. Z wnukiem 9-cio latkiem poszłabym w zawody niełatwe. Wnuk wyrósł już ze swej hulajnogi, ale wciąż jeździ i ma…teraz ja?! Pozdrawiam gratulując konkursu aktywującego – KAŻDEGO!

 8. Super konkurs
  Nie umiem jeździć na hulajnodze, ale myślę, że to dobry czas na naukę przed trzydziestką

 9. Nasza dwuletnia córka ma hulajnogę zwykłą…i brat jej nie może dogonić na piechotę. Z pewnością hulajnoga elektryczna może mu pomóc 🙂

 10. Hulajnoga elektryczna to coś o czym marzą moi synowie. Odkładają pieniążki do skarbonki,ale słabo im idzie. Taka hulajnoga byłaby spełnieniem dziecięcych marzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33