Z życia firmy

Kręgle i indyjskie jedzenie, czyli wigilia firmowa w AFTERWEB!

Dobrego humoru, świetnej zabawy i prawdziwej świątecznej atmosfery – tego nie zabrakło podczas spotkania wigilijnego zespołu Afterweb. Była to doskonała okazja nie tylko do podsumowania roku i ustalenia nowych celów, ale przede wszystkim do spędzenia wspólnego czasu poza pracą.

Tegoroczna wigilia firmowa była nietypowa, bo rozpoczęła się rywalizacją w kręgle. Jednym szło lepiej, innym ciut gorzej, ale nie wynik się liczył. Był to doskonały sposób na zrelaksowanie się i na zapomnienie choć na chwilę o pracy. Świetna atmosfera towarzyszyła nam przez cały wieczór.

Nie zabrakło również podróży kulinarnej, podczas której poznaliśmy znakomite indyjskie potrawy w jednym z najbardziej popularnych wrocławskich lokali.

wigilia firmowa w Afterweb

Doskonały humor przy luźnych rozmowach nie opuszczał nas nawet na krok. Spotkanie wigilijne było również znakomitą okazją do wręczenia sobie prezentów oraz złożenia życzeń. Wesołych Świąt!

Opinie użytkowników

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Kamil Dudziak

Specjalista SEO

14 lat doświadczenia w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na najtrudniejsze frazy w Polsce. Właścicieli manager firmy Afterweb. Stale nadzoruje proces pozycjonowania stron wszystkich Klientów firmy.

5 komentarzy

  1. Hej Załoga!

    Dzięki wielkie za wyjątkowe spotkanie, super zabawę oraz przepyszne jedzenie! Było mega!

    PS. Brzuch mnie rano bolał od śmiania! 🙂

  2. Przednia zabawa, aż mam lekkie zakwasy po kręglach 🙂 Dzięki jeszcze raz za pokazanie restauracji z ciekawym i bardzo smacznym menu 🙂

  3. Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33