Polska firma
Z życia firmy

Kręgle i indyjskie jedzenie, czyli wigilia firmowa w AFTERWEB!

Dobrego humoru, świetnej zabawy i prawdziwej świątecznej atmosfery – tego nie zabrakło podczas spotkania wigilijnego zespołu Afterweb. Była to doskonała okazja nie tylko do podsumowania roku i ustalenia nowych celów, ale przede wszystkim do spędzenia wspólnego czasu poza pracą.

Tegoroczna wigilia firmowa była nietypowa, bo rozpoczęła się rywalizacją w kręgle. Jednym szło lepiej, innym ciut gorzej, ale nie wynik się liczył. Był to doskonały sposób na zrelaksowanie się i na zapomnienie choć na chwilę o pracy. Świetna atmosfera towarzyszyła nam przez cały wieczór.

[responsive_video]

https://www.youtube.com/watch?v=0Hl9LFlfsM0

[/responsive_video]

Nie zabrakło również podróży kulinarnej, podczas której poznaliśmy znakomite indyjskie potrawy w jednym z najbardziej popularnych wrocławskich lokali.

wigilia firmowa w Afterweb

Doskonały humor przy luźnych rozmowach nie opuszczał nas nawet na krok. Spotkanie wigilijne było również znakomitą okazją do wręczenia sobie prezentów oraz złożenia życzeń. Wesołych Świąt!

  1. Hej Załoga!

    Dzięki wielkie za wyjątkowe spotkanie, super zabawę oraz przepyszne jedzenie! Było mega!

    PS. Brzuch mnie rano bolał od śmiania! 🙂

  2. Przednia zabawa, aż mam lekkie zakwasy po kręglach 🙂 Dzięki jeszcze raz za pokazanie restauracji z ciekawym i bardzo smacznym menu 🙂

  3. Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
+48 79 848 33 33

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33