Z życia firmy

A po pracy… spotkanie świąteczne. Wspomnienie wigilii firmowej w AFTERWEB

Choć wkroczyliśmy już w nowy rok, wciąż z uśmiechem wspominamy wigilię firmową, która odbyła się tuż przed świętami. Kiedy przy jednym stole zasiedli członkowie działu sprzedaży z Wałbrzycha i działu realizacji z Wrocławia, jedno było pewne – ten wieczór musiał się udać.

Spotkanie odbyło się w klimatycznym lokalu, gdzie mogliśmy się poczuć jak na prawdziwej, rodzinnej Wigilii Bożego Narodzenia. Mimo, że dla wielu z nas była to pierwsza okazja, żeby spotkać się w tak licznym gronie, wszyscy doskonale odnaleźliśmy się w swoim towarzystwie. Szesnastoosobowy zespół Afterweb okazał się nie tylko zgrany, ale również rozsmakowany w polskiej kuchni.

Kolację rozpoczęliśmy tradycyjnie, barszczem czerwonym z domowymi uszkami. Potem na stole pojawiały się kolejne potrawy, od smażonego karpia, przez pierogi z kapustą i grzybami, aż po puszysty sernik. Nie brakowało również smakowitych niespodzianek. Prawdziwą furorę zrobiła kaczka z konfiturą, która zniknęła z półmisków w mgnieniu oka.

Jak się okazało, nasza ekipa potrafi się świetnie bawić nie tylko w miejscu pracy. 🙂 Rozmowom i śmiechom nie było końca, a oba zespoły – z Wrocławia i z Wałbrzycha, w końcu mogły się na spokojnie poznać, podyskutować, odświeżyć relacje.

Miłym zaskoczeniem były prezenty, od szefa dla wszystkich pracowników oraz od całej załogi dla kapitana. Nie obeszło się też bez podziękowań, podczas których każdy został doceniony. W pozytywnej atmosferze obiektywnie podsumowaliśmy miniony rok i postanowiliśmy wkroczyć w kolejny z jeszcze większą energią.

 

Teraz oficjalnie możemy już przyznać, że wigilia firmowa to ważna data w kalendarzu naszej firmy. Wszyscy będziemy ją mile wspominać, wyczekując kolejnej. Tymczasem ruszamy do pracy z naładowanymi bateriami, nie zwalniając tempa!

Opinie użytkowników

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 4,29 out of 5)
Loading...

Afterweb

Specjalista SEO

14 lat doświadczenia w optymalizacji i pozycjonowaniu stron na najtrudniejsze frazy w Polsce. Właścicieli manager firmy Afterweb. Stale nadzoruje proces pozycjonowania stron wszystkich Klientów firmy.

1 komentarz

  1. Na tegorocznej wigilii firmowej bawiłam się wybornie! Doborowe towarzystwo (szczególnie ekipa z Wałbrzycha, której nie widuję na co dzień) i przepyszne jedzenie sprawiły, że nie chciało się wstawać od stołu. Szczególnie miło będę wspominać moment wręczania prezentów i składania sobie życzeń. Pozdrowienia dla wszystkich!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Naszych Klientów stawiamy
na pierwszym miejscu!

Skontaktuj się z nami

ul. Madalińskiego 109/3
50-443 Wrocław
Polska firma

Porozmawiajmy
więc o Twoich
potrzebach

Otrzymaj od nas bezpłatną wycenę w ciągu 24h
Skontaktuj się z nami za pomocą formularza
lub zadzwoń pod numer +48 79 848 33 33